• Polski
 • English
 • Zaproszenie

  Dr hab. Aleksandra Żebrowska
  Katedra Nauk Fizjologiczno-Medycznych
  Akademia Wychowania Fizycznego, Katowice, Polska

   

  ZAPROSZENIE

  W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność ogłosić, że XIV Międzynarodowa Konferencja w ramach Międzynarodowej Akademii Biofilii w Rehabilitacji (International Biophilia Rehabilitation Academy – IBRC 2017) odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 w Ustroniu w Polsce. www.uzdrowisko-ustron.pl www.facebook.com/UzdrowiskoUstron

  IBRC 2017 to idealna platforma prezentacji najnowszych wyników badań i omówienia metod rehabilitacji oraz trendów w naukach dotyczących rehabilitacji i fizjoterapii. Konferencja umożliwi przedstawienie nowych wyników badań we wszystkich aspektach rehabilitacji, w związku z procesami starzenia się, rehabilitacją neurologiczną oraz rehabilitacją kardiologiczną i pulmonologiczną.

  Konferencja będzie także spotkaniem czołowych naukowców, badaczy i akademików z całego świata i okazją do wymiany doświadczeń i wyników dotyczących różnych aspektów rehabilitacji w XXI wieku.

  Program naukowy będzie koncentrować się wokół najnowszych badań, metod i zastosowań sprzętu do rehabilitacji. Celem jest stworzenie forum dla spotkania naukowców o uznanej międzynarodowej pozycji, a także umożliwienie interaktywnej wymiany wiedzy. Tematem konferencji będą udokumentowane pozytywne zmiany potwierdzone badaniami klinicznymi i eksperymentami naukowymi.

  Z poważaniem,
  Dr hab. Aleksandra Żebrowska
  Dr hab. Dariusz Jastrzębski
  Współprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego